Kliknij aby zobaczyć powiększenie... Serdecznie witamy na naszej nowej stronie, uruchomionej w szóstą rocznicę rozpoczęcia działalności naszej firmy. Mamy nadzieję, że informacje na niej znalezione przyczynią się do polepszenia pomocy niesionej naszym Klientom w zakresie doboru i dostaw różnego typu części zamiennych oraz materiałów technicznych (od łożysk i układów napędowych po szeroko rozumianą automatykę przemysłową).

Idea takiego kompleksowego zaopatrzenia polskich przedsiębiorstw – powstała w czasie Targów Poznańskich w maju 1998 roku. Za namową przedstawicieli kilku krajowych firm, postanowiłem wypełnić tę lukę istniejącą na naszym rynku. Zaowocowało to powołaniem przeze mnie w czerwcu 1999 roku firmy BDT z siedzibą w Rzeszowie.
Od lutego 2002 – już jako firma BDT-SYSTEM - z nową, własną siedzibą i magazynem – kontynuujemy naszą dotychczasową działalność. W międzyczasie znacznie rozszerzyliśmy dotychczasowe kontakty zarówno z odbiorcami jak i dostawcami. Pozwoliło to zmniejszyć nasze wewnętrzne koszty przy skróceniu terminów dostaw dla naszych Klientów.

Liczymy na Państwa sugestie i propozycje odnośnie zawartości tej strony oraz sposobu prezentacji. Pragniemy aby strona stała się zalążkiem forum informacyjno-dyskusyjnego na temat nowych urządzeń i technologii służących obniżaniu kosztów napraw oraz remontów...

W bieżącym roku zamierzamy wdrożyć do produkcji nasz opatentowany, nowy typ, rotacyjnego silnika Stirlinga Kliknij tutaj

Zasada działania rotacyjnego beztłokowego silnika Stirlinga (WASE-2)
WASE-2.gif

W chwili obecnej panel składający się z trzech modułów silnikowych jest w trakcie uruchamiania i testów w Instytucie Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej.
O postępach prac będziemy państwa informować w miarę ich postępu...

WASE
Zapraszamy do współpracy!

Andrzej Wąsowski
Polityka Prywatności
www.octomedia.pl